top of page

Díky spokojenosti a poptávce našich zákazníků, jsme se rozhodli parní čištiče i prodávat.

ATHENA 6

ATHENA 6 - parní čistič a vysavač
Parní čistič a vodní vysavač s výkonem 6 BAR / 1900 W je vynikající domácí pomocník který šetří Váš čas, energii i peníze. Snadno si poradí s běžným znečištěním i se léty zašlou špínou. Parní čistič ATHENA ušetří přibližně 5.800,- ročně za nákup čistících prostředků a úklidového náčiní potřebného k důslednému úklidu. S parním čističem ATHENA budete uklízet levně, ekonomicky, efektivně a rychle. Po předvedení parního čističe ATHENA zjistíte, že Vám k úklidu bude bohatě stačit 165° páry s tlakem 6 BAR a výkoným vodním vysavačem. Výsledek čištění párou je dokonalý a plně ekologický (žádný plastový odpad a agresivní chemie). Stačí Vám pouze zdroj vody a el. zásuvka na 220W.

 

Funkce parního čističe a vysavače ATHENA 6
Mokrý a suchý vysavač 
Parní čistič 
Parní čistič a vysavač současně 
POWER-JET (přístřik vody nebo chemie)

COMBI 4000

Parní vysavač a čistič Comby 4000

Comby 4000 je průmyslová čistící technika o síle tlaku páry 8 bar a patří mezi parní čištící stroje, obsahující  POWER JET neboli funkci přístřiku chemie či vody. Tento průmyslový parní čistič vyroben z nerezové oceli a obsahuje kontinuální dvoukomorový systém u kterého je možné plnění kdykoliv během provozu. Comby 4000 je dodáván s integrovaným vakuovým systémem, který umožňuje současné použití páry čisticího prostředku a vysoce výkoného vysavačem zároveň.

Vysokoteplotní pára proniká hluboko do povrchu a doslova zabíjí Bakterie v celé řadě komerčních prostředí. Integrální vakuum zajišťuje, že povrchy zůstanou čisté a suché.
 
Parní čistič pro všechny průmyslové a komerční účely, nejtvrdší úklidové práce nejsou žádný problém pro Comby 4000! Partnerství vysoké teploty a silný parní tlak dokáže aby jste těžkou práci u jakéhokoli čistícího úkolu zvládly rychle, ekologicky a efektivně. Povrchy jsou ponechány nejen čisté, ale také zcela dezinfikované bez použití velkého množství chemikálií nebo čisticích prostředků, což vám ušetří čas i peníze.

Comby 4000 průmyslový parní vysavač umožňuje nezávislé použití vysoce kvalitního vakua a přehřátou páru zařízení, což je mnohem všestrannější než většina jiných parních strojů. K dispozici je také 5 l nádržka na čisticí prostředek (start vypínačem) nebo chemické látky, které mají být použity v procesu čištění a v případě potřeby byly nastavitelně regulovány.
 

Funkce parního čističe a vysavače COMBY 4000
Mokrý a suchý vysavač 
Parní čistič 
Parní čistič a vysavač současně 
POWER-JET (přístřik vody nebo chemie)

Čističe rádi předvedeme, ceny parních čističů Vám rádi sdělíme na dotaz.

bottom of page